strona główna wydarzenia Wizyta jeży w przedszkolu
Wizyta jeży w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
środa, 25 listopada 2020 15:03

25 listopada nasze przedszkolaki wzięły udział w edukacyjnych warsztatach przyrodniczych „ Mali odkrywcy zwierząt” . Zachowując wszelkie środki ostrożności dzieci gościły w swoich salach dwa małe jeże . Chłopca – Okruszka (jeża pigmejskiego z czerwonymi oczkami)  I dziewczynkę – Balbinkę jeża afrykańskiego . Przedszkolaki poznały środowisko , w którym żyją jeże, ich zwyczaje , upodobania kulinarne i wiele ciekawostek dotyczących ich życia . Każde dziecko pod koniec warsztatów mogło spróbować pogłaskać jeża i przekonać się ,że wcale nie kłują gdy się nie boją. To były bardzo pouczające warsztaty , szkoda że jeże nie mogły zostać z nami na stałe.

Poprawiony: środa, 25 listopada 2020 15:14