strona główna wydarzenia Światowy Dzień Pluszowego Misia
Światowy Dzień Pluszowego Misia Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
środa, 25 listopada 2020 14:45

25 listopada obchodzimy Światowy  Dzień Pluszowego Misia . Co roku nasze przedszkole opanowują duże, małe , kolorowe , puchate i mięciutkie pluszowe misie, którymi chwalą się przedszkolaki. Jednak w tym roku zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi zrezygnowaliśmy z przynoszenia przez dzieci swoich pluszaków , za to one same przyszły przebrane za misie. Przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa w każdej grupie odbyły się zabawy z okazji Święta Misia . Przedszkolaki poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach , bawiły się przy misiowych piosenkach . Wzięły udział w zabawach ruchowych i plastycznych .Starsze dzieci rywalizowały w konkursie przyrodniczym dotyczącym wiedzy o niedźwiedziach. Dzisiejszy dzień przyniósł dzieciom wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci.

Poprawiony: środa, 25 listopada 2020 14:54