strona główna
UWAGA WAŻNE OGŁOSZENIE - Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
wtorek, 06 października 2020 12:16

W związku z wystąpieniem  pozytywnego wyniku covid-19 u pracownika  Gminnego Przedszkola w Rogowie  informujemy,  że na podstawie decyzji SANEPIDU                            w Brzezinach 8 osób zostało skierowanych na kwarantannę do dnia 12 października 2020r. do godz. 24:00  .

W związku z powyższym po uzgodnieniu z  Organem Prowadzącym Przedszkole przechodzi w inny tryb pracy polegający na prowadzeniu tylko zajęć opiekuńczych                 ( opiekę może zapewnić w tych dniach 4 nauczycieli)  .

Informujemy, że ze względu na brak pracowników kuchni  i obsługi zostaje zamknięty pion kuchenny .  Dzieci nie będą mogły  korzystać z wyżywienia .

Informujemy także ,że przedszkole może zapewnić opiekę tylko w 3 grupach wiekowych .

W dniach od 07.10.2020r. do 12.10.2020r. ulegają zmianie godziny pracy przedszkola , które będzie czynne od 7:00 do 13:00

Prosimy o przeanalizowanie zaistniałej sytuacji i ewentualne zapewnienie dzieciom opieki poza przedszkolem w podanym terminie od 07.10.2020 do 12.10.2020r.

Uwaga Rodzice dzieci z grupy IV i V

Po ustaleniu z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Brzezinach informujemy ,że dzieci z w/w grup zostały objęte nadzorem epidemiologicznym , w związku z tym prosimy o wnikliwą obserwację stanu zdrowia dzieci ( mierzenie  temperatury , obserwacja samopoczucia) .

Aktualizacja: decyzją Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Brzezinach dzieci z grup IV i V do poniedziałku 12 października zostały objęte kwarantanną.

Poprawiony: czwartek, 08 października 2020 07:52