strona główna
Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
czwartek, 27 sierpnia 2020 22:13

SZANOWNI PAŃSTWO

 

1 września 2020 r. Gminne Przedszkole w Rogowie po długiej przerwie  otwiera swoje podwoje! Przedszkole otwarte jest w godzinach 7:00 -16:00. Przy wejściu do przedszkola dorośli zobowiązani są do zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni w wyznaczonym miejscu - wymogi te nie dotyczą dzieci.  Proszę pamiętać o konieczności używania chipów rejestrujących pobyt dziecka w przedszkolu przy wejściu i wyjściu (po odbiorze dziecka) z budynku. Rodzice nowo przyjętych dzieci otrzymają chipy w poniedziałek podczas zebrania z nauczycielem grupy I .Proszę o zapoznanie się z procedurami zamieszczonymi w zakładce - procedury , które obowiązują w okresie reżimu sanitarnego podczas trwania pandemii.

UWAGA: W szatni jednorazowo może przebywać 12 rodziców z dziećmi. W związku z powyższym prosimy o cierpliwość i podczas czekania na zewnątrz przedszkola zachowania odległości minimum 1,5 m. Obostrzenia i wymogi sanitarne mają zapewnić nam wszystkim maksimum bezpieczeństwa .

PRZYPOMINAM !!!

DO PRZEDSZKOLA PRZYCHODZĄ WYŁĄCZNIE DZIECI ZDROWE! Również osoby, które dzieci przyprowadzają i odbierają nie mogą być chore!  W przedszkolu nie mogą też przebywać dzieci z rodzin objętych kwarantanną i będących w izolacji domowej.

Prosimy o śledzenie strony internetowej i Facebook przedszkola , gdzie będą systematycznie umieszczane informacje dotyczące funkcjonowania naszej placówki .

Proszę o przybycie na wyznaczone zebrania grupowe , podczas których nauczyciele grup przekażą Państwu szereg ważnych informacji dotyczących planów naszej działalności w roku szkolnym 2020/2021 .

I.Felczak

Poprawiony: czwartek, 27 sierpnia 2020 22:25