strona główna
Zakończenie roku szkolnego Drukuj Email
Wpisany przez Gradowska   
piątek, 26 czerwca 2020 10:17

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Nadszedł dzień zakończenia roku szkolnego. Niestety nie możemy spotkać się osobiście tak, jak wszyscy byśmy sobie tego życzyli. Nie mniej jednak przyjmijcie od nas słowa podziękowania za podjęcie wyzwania nauki zdalnej. Kto ją przeżył, zna jej wszystkie blaski i cienie.

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom zaangażowanym w zdalną realizację podstawy programowej we współpracy z naszymi nauczycielami. Dziękujemy za poświęcony czas, energię i cierpliwość. Z własnego doświadczenia wiemy, że łatwo nie było!

Dziękujemy Przedszkolakom za obowiązkowość, trud i wysiłek oraz wielkie serce włożone w prace domowe, których zdjęcia i relacje docierały do nas drogą elektroniczną.

Symbolicznie przekazujemy Wam DYPLOM UZNANIA jako jedyną bezpieczną (w obecnej sytuacji) formę podziękowania.

Dyrektor i Nauczyciele

Gminnego Przedszkola w Rogowie