strona główna
Informacja dla Rodziców dzieci odchodzących do szkoły Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
poniedziałek, 15 czerwca 2020 12:21

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI 6 LETNICH ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

W wyżej wymienionych dniach prosimy o kontakt z wychowawcami grupy V i VI w celu odebrania rzeczy dzieci oraz zwrotu częściowych wpłat na Radę Rodziców .

Jednocześnie prosimy rodziców dzieci 6 letnich o zwrot chipów przedszkolnych.

SZANOWNI RODZICE

W związku z nietypową sytuacją jaka ma miejsce w tym roku szkolnym , po uzgodnieniu z Radą Rodziców informujemy ze tradycyjna uroczystość zakończenia roku szkolnego zostaje przełożona na wrzesień. O terminie zostaną Państwo powiadomieni na stronie internetowej przedszkola. Dzieci odchodzące do szkoły podczas tego spotkania otrzymają pamiątkowe dyplomy i prezenty na zakończenie edukacji przedszkolnej.

Poprawiony: poniedziałek, 15 czerwca 2020 12:22