SZANOWNI PAŃSTWO

W dniach 22.06.2020r. ( poniedziałek ) 23.06.2020r. ( wtorek) i 24.06.2020r. ( środa) w godzinach od 15 :00 do 17:00 zapraszamy Państwa do Gminnego Przedszkola w Rogowie w celu wypełnienia  „Informacji dotyczącej zasad korzystania z usług świadczonych przez Gminne Przedszkole w Rogowie na rok szkolny 2020/2021 „ .

Przypominamy ,że powyższy dokument jest niezbędny do potwierdzenia przez Państwa deklaracji złożonej podczas rekrutacji na nowy rok szkolny.

Powyższą informację wypełnić muszą wszyscy rodzice , zarówno nowoprzyjętych dzieci jak i tych które będą kontynuowały naukę w naszej placówce.

Przypominamy o konieczności podania Numeru PESEL dziecka w powyższym dokumencie .

Podpisywanie informacji odbędzie się w obowiązującym rygorze sanitarnym.

(OBOWIĄZKOWE MASECZKI) .

W celu podpisania dokumentów Rodzic( Opiekun) wchodzi na teren przedszkola wejściem głównym ( od strony ul. Targowej 3) . Po wypełnieniu dokumentów opuszcza budynek wyjściem przez taras ogrodu .

Prosimy zachować odległość .

gościmy