Szkolenia on-line Drukuj Email
Wpisany przez Pani Monika   
piątek, 03 kwietnia 2020 08:16

W związku z trudna sytuacją, jaka nas dotknęła pozostajemy w domu. Nauczyciele pracują zdalnie. Ten czas poświęcają również na doszkalanie się, pogłębianie swojej wiedzy i umiejętności. Internet daje nam pod tym kątem ogromne możliwości wyboru.

Kursy on-line dla nauczycieli są ciekawą i wygodna formą doskonalenia zawodowego. Dzisiejsze czasy przynoszą ze sobą szybki postęp i nowe rozwiązania w wielu dziedzinach życia – także w sferze edukacyjnej. Otwierają się nowe możliwości kształcenia i osobistego rozwoju nauczycieli poprzez technologie informatyczne. Szkolenia takie służą podnoszeniu kompetencji i umiejętności zawodowych. Możemy je realizować w dogodnym dla siebie czasie i według indywidualnego tempa.

Grono pedagogiczne Gminnego Przedszkola w Rogowie także korzysta z różnorodnych form dokształcania. Bierzemy udział  w następujących szkoleniach:

  • „Terapia ręki”
  • „Dziecko z autyzmem w przedszkolu i w domu”
  • „Budowanie relacji z rodzicami w przedszkolu”

Po powrocie do placówki będziemy mogły zdobytą wiedzę wykorzystać w pracy z dziećmi, jak również w kontaktach z państwem.