strona główna rozkład dnia

Szanowni Państwo- wydłużony termin rekrutacji

W związku z zamknięciem Gminnego Przedszkola w Rogowie w okresie od 16.03.2020 r.  na czas obecny do 26.04.2020 r. (Dz.U. z 2020 , poz.492, 493 ) informujemy, że w uzgodnieniu z Organem Prowadzącym tj. Urzędem Gminy w Rogowie, na czas zamknięcia przedszkola, rekrutacja na nowy rok szkolny 2020/2021 będzie kontynuowana zdalnie.

Dokumenty niezbędne do rekrutacji można pobrać w pliku PDF lub doc na stronie www.rogowprzedszkole.pl oraz na stronie Urzędu Gminy Rogów www.rogow.eu

Termin rekrutacji ulega przesunięciu i nabór będzie kontynuowany zdalnie . Termin zakończenia rekrutacji podamy w osobnym ogłoszeniu .

Wypełnione wnioski i inne załączniki proszę przesyłać na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie maila proszę wpisać: rekrutacja 2020/2021

Informujemy, że w sprawach rekrutacji można kontaktować się w godz. 8:00-16:00 z dyrektorem przedszkola pod numerem telefonu 509 397 639.

Do wniosku należy wybrać odpowiednie załączniki, w tym załącznik nr 1 jest obowiązkowy dla wszystkich.

Pliki do pobrania:

pliki doc pliki pdf

karta zgłoszenia 2020/2021

karta zgłoszenia 2020/2021

Oświadczenie nr - 1 wola przyjęcia dziecka

Oświadczenie - obowiązek szkolny

Oświadczenie - rodzeństwo kandydata

Oświadczenie - rodzic samotnie wychowujący dziecko

Oświadczenie - rodzina wielodzietna

gościmy