strona główna wydarzenia Pomoc Psychologa
Pomoc Psychologa Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 25 marca 2020 18:10

Drogie Dzieci i Rodzice,

Ten czas to moment dla nas samych i naszych najbliższych. Czas, w którym możemy przestać pędzić, zatrzymać się, pomyśleć i zastanowić nad sobą, swoim życiem, celami i priorytetami.

Rodzice! Przyjrzyjmy się naszym pociechom, ich pasjom i zainteresowaniom. Sprawdźmy co je fascynuje, co potrafią świetnie robić. Moment, w którym obecnie się znaleźliśmy, może okazać się bezcennym dla zbudowania głębszej relacji z najbliższymi.

Mamy wreszcie czas na realizację tego, czego zazwyczaj nie udaje nam się zrobić. Może nauczmy nasze pociechy jak upiec ciasto czy ciasteczka, załóżmy wspólnie domowy ogródek, wyjmijmy zakurzone instrumenty, urządźmy wspólnie sesję fotograficzną… Wyobraźnia jest nieograniczona, wykorzystajmy ją aby wspólnie świetnie się bawić!

Zachęcam wszystkich do korzystania ze wsparcia psychologa. Zainteresowane osoby, które chcą porozmawiać czy skonsultować się proszę o kontakt na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , odpiszę lub oddzwonię. Istnieje możliwość rozmowy w piątki w godzinach od 8.00 do 12.00, po wcześniejszym uzgodnieniu, poprzez Messenger lub Skype.

Aneta Szymańska-Klepacz

Psycholog