strona główna wydarzenia Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email
czwartek, 20 lutego 2020 17:05

Babcia jest jak dobra wróżka a Dziadek jej w tym pomaga.

Babcia piękne bajki opowiada, do snu wnuczęta magicznie układa.

Dziadek otworzy serce, podsunie czekoladę

i zawsze ma dla wnuków dobrą radę.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością. Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i dziadków, aby podziękować im za to, że po prostu są i otaczają swoje wnuki wielką miłością. I nieważne, że 21 i 22 stycznia odeszły już dawno w zapomnienie. Takiej uroczystości nie mogło zabraknąć w kalendarzu imprez przedszkolnych. Dzieci z każdej grupy, pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały występy artystyczne oraz piękne prezenty. Włożyły wiele serca w przygotowania do tej uroczystości.

Wierszem, piosenką i tańcem dzieci rozpoczęły wspólne świętowanie, dając wyraz swojego szacunku i miłości do swoich dziadków. A Ci stawili się licznie w przedszkolu swoich wnuków. Następnie goście zostali obdarowani prezentami. Potem było wiele zabaw i konkursów przy muzyce i we wspaniałej atmosferze. Wspólne konkursy to była najlepsza okazja do wielu całusów i przytulanek, którymi obie strony chętnie się obdarowywały. Miłym akcentem było również przygotowanie przez wychowawców "foto budki", która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Powstało wiele cudnych zdjęć, m.in.: z królową babcią w roli głównej i wnukiem w olbrzymich okularach. Chwilę oddechu dziadkowie mogli złapać przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców naszych przedszkolaków. Możemy chyba śmiało stwierdzić, że zabawa była udana. Zatem do zobaczenia za rok!!!

Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!

Życzymy Wam duuuużo zdrowia, pomyślności, radości,

zadowolenia i satysfakcji z wnucząt!