strona główna wydarzenia "Dzień Kota"
"Dzień Kota" Drukuj Email
środa, 19 lutego 2020 10:21

W dniu 17 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto Kota”. Z tej okazji przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych kocich zabawach. Wszystkie dzieci zamieniły się tego dnia w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Miały również okazje poznać , a nawet pogłaskać kota brytyjskiego, który odwiedził nasze przedszkole wraz z właścicielem. Dzieci brały również udział w konkursach takich jak „Sprytny kotek” , „ „Z jakiej bajki ten kot uciekł ”, uczestniczyły w zabawach ruchowych „Kotki dwa”, czy „Rób to co kotek”. . Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały ten dzień w pamięci.

Poprawiony: środa, 19 lutego 2020 10:35