strona główna wydarzenia Bal karnawałowy
Bal karnawałowy Drukuj Email
poniedziałek, 10 lutego 2020 12:05

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą , gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy w przedszkolu to dzień niezwykły , często wyczekiwany przez dzieci od wielu tygodni. Bal przebierańców  jest bardzo lubiany przez dzieci , dostarcza im wiele radości i pozytywnych przeżyć. Tak też było i tym razem , kiedy 10 lutego sala rekreacyjna przemieniła się w salę balową. Przedszkolaki od samego rana czekały na tę niezwykłą chwilę , aby w swoich strojach wkroczyć w świat bajek, magii i dobrej zabawy . Po włożeniu pięknych strojów trudno było rozpoznać naszych wychowanków. Na balu pojawiły się wróżki, księżniczki , królewny , clowny, pszczółki , biedronki , piraci , kowboje, spiderman , batman , rycerze i wiele innych postaci bajkowych i filmowych. Najwięcej było policjantów , którzy „ ochraniali” nasz bal i czuwali nad jego bezpieczeństwem. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Poprawiony: poniedziałek, 10 lutego 2020 12:47