strona główna wydarzenia Konkurs rodzinny "Choinka "
Konkurs rodzinny "Choinka " Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 17 grudnia 2019 14:28

Miło nam poinformować , że w ogłoszonym przez przedszkole rodzinnym konkursie plastycznym pt " Choinka bożonarodzeniowa" wzięło udział 60 dzieci z rodzicami. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu w holu przedszkola mamy piękne świąteczne dekoracje w postaci  zielonych drzewek . Jury podczas obrad miało problem z wybraniem I miejsca , bowiem pomysłowość dzieci i rodziców , kreatywność pokazana w pracach nie pozwala na wskazanie tego jednego jedynego drzewka , które zachwyciło wszystkich. Jednogłośnie wszyscy uczestnicy otrzymali I miejsce ,  każda choinka jest godna podziwu , zachwyca swoim pięknem , ozdobami i kształtem.

Gratulujemy i dziękujemy za tak wielki odzew w naszym konkursie.

Nagrody i dyplomy zostaną rozdane w środę .

Poprawiony: wtorek, 17 grudnia 2019 14:38