strona główna wydarzenia Wizyta św. Mikołaja
Wizyta św. Mikołaja Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 17 grudnia 2019 13:50

16.12.2019 r. dzieci miały okazję obejrzeć teatrzyk pt. „Powrót Franka Bałwanka” w wykonaniu aktorów Agencji Teatralnej „Kanon” z Krakowa. Bohaterami byli rozśpiewany i mądry zając a także śniegowy bałwanek. Przedstawienie z wieloma elementami humorystycznymi co chwilę rozbawiało młodą widownię, która żywo angażowała się w polecenia zajączka. Sens jaki wybrzmiewał z występu dotyczył relacji opartych na wzajemnym szacunku oraz pomocy innym. Bohaterowie pokazali dzieciom, że nie należy wyśmiewać się z innych. Przedszkolakom występ aktorów bardzo się podobał . Na zakończenie przedstawienia niespodziewanie odwiedził przedszkolaki św. Mikołaj , który przywiózł ze sobą worek prezentów . Po rozmowie z dziećmi Mikołaj osobiście wręczał prezenty , a następnie pozował do zdjęć.

Poprawiony: wtorek, 17 grudnia 2019 14:25