strona główna wydarzenia Rodzice -Dzieciom - inscenizacja teatralna wiersza J.Tuwima "Rzepka"
Rodzice -Dzieciom - inscenizacja teatralna wiersza J.Tuwima "Rzepka" Drukuj Email
piątek, 06 grudnia 2019 17:52

6 grudnia jak co roku, Mikołaje obchodzą swoje imieniny. Wśród nich ten jeden szczególny- Święty. To on obdarowuje dzieci prezentami i upominkami i dlatego na ten dzień z niecierpliwością  czekają duże i małe dzieci . My też przygotowaliśmy dla naszych milusińskich dużo niespodzianek . Jedna z nich planowana była od października. Wtedy też pod opieką p. Renaty powstała grupa teatralna składająca się z rodziców , dziadków i nauczycieli. Aktorzy w tajemnicy przed przedszkolakami przygotowali inscenizację muzyczno-teatralną do wiersza J. Tuwima „Rzepka”. I tak 6 grudnia nasza sala rekreacyjna zamieniła się w scenę teatralną. Wszystkie dzieci w strojach Mikołaja zaproszone zostały na widownię , gdzie ku zaskoczeniu zobaczyły w przedstawieniu teatralnym swoich najbliższych. To był prezent Rodzice-Dzieciom na Mikołajki. Występ był oszałamiający , aktorzy amatorzy brawurowo zagrali swoje role . Owacji na zakończenie nie było końca. Oprócz oklasków rodzice otrzymali z rąk dyrektora przedszkola pamiątkowe dyplomy i  prezent od Mikołaja.

W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie w powyższy projekt i mamy na dzieję ,że ogromny sukces zachęci Was do rozwoju swoich aktorskich umiejętności w innych przedstawieniach.

Poprawiony: piątek, 06 grudnia 2019 20:04