strona główna szkolenia nauczycieli Konferencja powszechna dwujęzyczność w przedszkolu
Konferencja powszechna dwujęzyczność w przedszkolu Drukuj Email
Wpisany przez Paulina   
środa, 30 października 2019 14:09

Nauczyciele z naszego przedszkola p. Paulina Dziuda- Kawczyńska, Małgorzata Gradowska, Patrycja Czajkowska oraz p. Dyrektor Iwona Felczak brały udział w konferencji pt. " Upowszechnienie idei dwujęzyczności z językiem angielskim wśród nauczycieli wychowania przedszkolnego w ramach projektu Uczysz się Ty- uczę się ja " w zakresie edukacji elementarnej, zorganizowanej przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

W trakcie konferencji nasze nauczycielki zaprezentowały wykonany plakat, promując nasze przedszkole, jako placówkę , w której prowadzimy zajęcia z j. angielskiego w idei dwujęzyczności.

Poprawiony: środa, 30 października 2019 14:12