strona główna wydarzenia Wizyta nauczycieli z Turcji , Łotwy, Rumuni , Węgier , Włoch
Wizyta nauczycieli z Turcji , Łotwy, Rumuni , Węgier , Włoch Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 08 października 2019 18:45

 

8 października pod opieką dyrektora PM nr 206 w Łodzi p. Agnieszki Kucharskiej  nasze przedszkole odwiedzili nauczyciele z Turcji, Łotwy , Włoch , Rumuni i Węgier. Grupa jest uczestnikiem projektu Travelling project –a Journey to Future Competences  czyli  Podróżujące projekty - podróż do kompetencji przyszłości . To projekt  w ramach współpracy szkół programu Erasmus+ akcji KA2 ,którego organizacją wnioskującą jest Przedszkole Miejskie Nr 206  z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi.  Wizytę w Rogowie nauczyciele rozpoczęli od spaceru po Rogowskim Arboretum  bowiem hasłem przewodnim wizyty było NATURE LOVING KIDS. Następnie nauczyciele zwiedzili nowoczesny budynek Gminnego Przedszkola w Rogowie  , a także obejrzeli  występ artystyczny w wykonaniu naszych przedszkolaków.  Goście byli pod wrażeniem umiejętności naszych dzieci  .                                  W drugiej części spotkania odbyła się krótka konferencja podczas której  nauczycielki przedszkola p. M.Gradowska, P.Dziuda Kawczyńska i P.Czajkowska  przedstawiły prezentację multimedialną ukazującą różnego rodzaju działania edukacyjne prowadzone w naszym przedszkolu ,  mające na celu rozwijanie u dzieci zainteresowań przyrodniczych .  Na zakończenie spotkania uczestnicy projektu wręczyli dla dzieci  drobne upominki w postaci gier edukacyjnych i słodyczy.

Poprawiony: wtorek, 08 października 2019 20:00