strona główna wydarzenia Wizyta dyrektorów przedszkoli woj. łódzkiego wschodniego
Wizyta dyrektorów przedszkoli woj. łódzkiego wschodniego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 01 lipca 2019 14:53

28 czerwca 2019 r. w Gminnym Przedszkolu w Rogowie odbyła się konferencja z udziałem p. wizytator Zofii Leduchowskiej z Kuratorium Oświaty w Łodzi  i dyrektorami przedszkoli z wschodniego terenu województwa łódzkiego. Podczas zebrania p. wizytator Z.Leduchowska dokonała  podsumowania współpracy z dyrektorami w roku szkolnym 2018/2019 . Odczytane zostały wnioski z  nadzoru pedagogicznego za rok szkolny 2018/2019 . Celem spotkania było także zwiedzenie nowoczesnego budynku przedszkola. Dyrektor Felczak oprowadzając  gości po terenie placówki opowiedziała o walorach i zaletach budynku pasywnego. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową , promocyjną broszurę dotyczącą budowy przedszkola.

Poprawiony: poniedziałek, 01 lipca 2019 15:11