strona główna wydarzenia Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 19 czerwca 2019 19:02

19 czerwca w przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Przedszkolaki zaprezentowały swoje ostatnie w tym roku występy artystyczne . Młodsze dzieci piosenką i wierszem  pożegnały swoich 6 letnich  kolegów - absolwentów naszego przedszkola. A najstarsze grupy podczas swojego ostatniego występu zaprezentowały wspaniały układ taneczny do polskiego tańca narodowego - Poloneza . Po wykonaniu trudnego układu tanecznego 6 latki wierszem podkreśliły rolę przedszkola w ich życiu . Na zakończenie uroczystości dyrektor przedszkola podziękowała wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom przedszkola za bezinteresowne zaangażowanie  w życie placówki, wspieranie jej działań edukacyjnych , za pomoc w przeprowadzce do nowego budynku. Wręczyła pamiątkowe dyplomy , kwiaty , a dzieciom kończącym przedszkole dyplomy  i nagrody .

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji , słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych .Do zobaczenia we wrześniu.

 

Poprawiony: środa, 19 czerwca 2019 19:33