strona główna wycieczki Obserwatorium w Zespole Szkół w Rogowie
Obserwatorium w Zespole Szkół w Rogowie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 czerwca 2019 11:32

Wycieczka gr IV i V do Obserwatorium w Zespole Szkół w Rogowie.

Przedszkolaki uczestniczyły we wspaniałej lekcji w plenerze o Kosmosie. Prowadzący - Pan Grzegorz Sobkiewicz w ciekawy sposób opowiadał dzieciom o Ziemi, Słońcu i Układzie Planetarnym. Zaprezentował podstawowe przyrządy astronomiczne, rozbudzając niemałą ciekawość małych ludzi urządzeniami technicznymi. Momentem kulminacyjnym było wejście do środka kopuły - Obserwatorium Astronomicznego. Niemałym wyzwaniem okazało się udzielenie odpowiedzi na wiele pojawiających się pytać od przedszkolaków. Kto wie, może w tej grupie rośnie następca Mirosława Hermaszewskiego?

Przedszkolaki bardzo dziękują

Panu Grzegorzowi Sobkiewiczowi

za ciekawe i inspirujące zajęcia!

Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2019 18:59