strona główna wydarzenia Dni Otwarte w ARiMR gr.4
Dni Otwarte w ARiMR gr.4 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
niedziela, 16 czerwca 2019 16:31

Wycieczka z wieloma atrakcjami i w przyjaznej atmosferze...

14 czerwca grupa 4 uczestniczyła w Dniach Otwartych ARiMR w Rogowie. Przedszkolaki przygotowały z tej okazji prace plastyczne nt. "Zwierzęta wiejskie". Prace trwały wiele dni a nasze dzieci wykazały się inwencją twórczą, pracowitością i precyzją wykonania. Prace bardzo się spodobały pracownikom agencji i zaraz po powitaniu dzieci i rozdaniu identyfikatorów nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, na które przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Komisja konkursowa miała bardzo trudny wybór, ale ostatecznie:

I miejsce zajęła Julia Nawrocka za swoją "Wesołą Kozę" z bibuły

II miejsce zajął Bartosz Sitkiewicz za "Konia wśród słoneczników" z plasteliny

III miejsce zajęła Lila Fijałkowska za "Kolorową Świnkę" z papierowych talerzyków

Wszystkie dzieci, zarówno te na podium jak i pozostałe dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez ARiMR. Natomiast prace konkursowe można podziwiać na tablicy ogłoszeń w agencji.

Ponadto pracownicy agencji przygotowali wiele atrakcji  i chętnie opowiadali dzieciom o swojej pracy, oprowadzając po biurze. Nie zabrakło ciekawych konkursów o tematyce wiejskiej, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Było układanie puzzli zwierząt wiejskich, rozpoznawanie zwierząt po fragmencie obrazka. Przedszkolaki poznały również różne rodzaje nasion (kukurydzę, fasolę, pszenicę, słonecznik), które następnie musiały rozdzielać wg podanych poleceń. Po trudach konkursowych dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. I nie był to koniec atrakcji! Po wyjściu na zewnątrz budynku okazało się, że czeka na nas prawdziwy piękny i wielki czerwony traktor oraz pokaz strażacki. Długie kolejki ustawiły się do drzwi traktora oraz do strażaków, którzy przygotowali mały pokaz wodny, który w ten upalny dzień przyniósł nam trochę ochłody. Dźwięki traktora oraz syreny strażackiej długo rozbrzmiewał tego dnia w Rogowie. Podczas spotkania niektórzy z nas bardzo zaprzyjaźnili się z pracownikami i władzami biura agencji oraz przybyłymi gośćmi. Wspólne zdjęcie i podziękowania zakończyły wspaniałą wycieczkę. Nasze przedszkolaki przygotowały pamiątkowy dyplom z podziękowaniami oraz prezent w postaci krowy z pudła tekturowego, aby rozśmieszała naszych sąsiadów ilekroć na nią spojrzą.

Dziękujemy bardzo za zaproszenie, moc atrakcji i wspaniałą zabawę!