strona główna gazeta BIS PROSIMY O ZAGŁOSOWANIE NA BUDŻET OBYWATELSKI
Drukuj Email
środa, 12 czerwca 2019 09:12

 

DRODZY RODZICE

ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O ZAGŁOSOWANIE NA BUDŻET OBYWATELSKI :

KOD ZADANIA EBR13

Tytuł zadania: Poczytaj mi mamo… o pszczołach.

Projekt ma charakter edukacyjny i poświęcony jest propagowaniu wiedzy o roli jaką pszczoły pełnią w przyrodzie i w gospodarce człowieka, o zagrożeniach dla tych owadów oraz  sposobach ich ochrony. Projekt skierowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym  i uczniów szkół podstawowych, a jego zasadniczym elementem jest przygotowanie książki, której bogata oprawa graficzna i przystępny język pozwolą nawet najmłodszym przyswoić wiedzę z zakresu ekologii pszczół. W ramach realizacji projektu planowany jest również szereg zajęć przybliżających dzieciom wiedzę o tych owadach.

W ramach projektu planowana jest książka w nakładzie 1000 sztuk w tym dla dzieci  z przedszkola; oraz 2 -3 spotkania edukacyjne dla dzieci z naszego przedszkola z lekcją/pokazem o pszczołach .

Drodzy Rodzice wystarczy wypełnić ankietę , która jest wyłożona na stoiku w kąciku dla rodziców i wrzucić ją do oznakowanego pudełka.

Głosowanie trwa od 10  do 26 czerwca.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo  w przedszkolu na tablicy Rady Rodziców .


Poprawiony: środa, 12 czerwca 2019 09:28
 
 

gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości