strona główna wycieczki Gospodarstwo agroturystyczne w Mrodze
Gospodarstwo agroturystyczne w Mrodze Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 06 czerwca 2019 19:35

WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO 

6 czerwca przedszkolaki z gr I,II,III wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa Państwa Inezy i Jarosława Syrek .Dzięki uprzejmości gospodarzy dzieci mogły z bliska obejrzeć różne zwierzęta . Na początku wizyty przedszkolaki zostały przywitane przez pięknego pawia , który na widok dzieci bardzo głośno "krzyczał". W boksie obok pawia maluchy mogły  obejrzeć sokoła. Podczas zwiedzania gospodarstwa dzieciom towarzyszyła krowa Karina , która była bardzo przyjazna i łasiła się jak piesek. Na pięknej polanie maluchy  podziwiały także  galop koni i ich zabawy . Podczas wycieczki dzieci poznały zawód weterynarza . Dowiedziały się o tym jak ludzie ratują porzucone, zranione zwierzęta  . Dowiedziały się także w jaki sposób należy reagować , gdy na swojej drodze spotkają dzikie zwierzę. Wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci. Jutro gospodarstwo odwiedzą dzieci z gr IV i V.

W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy Pani Inez Syrek za miła gościnę i oprowadzenie nas po gospodarstwie .

Poprawiony: czwartek, 06 czerwca 2019 20:14