strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie - I pomoc przedmedyczna
Szkolenie - I pomoc przedmedyczna Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
piątek, 22 marca 2019 08:47

 

Najważniejsze w ratowaniu życia i zdrowia osób poszkodowanych w różnego typu wypadkach są pierwsze cztery minuty po zajściu zdarzenia. Są to tak zwane „złote” minuty. Im szybciej nadejdzie pomoc, tym większe szanse na przeżycie, a także na zminimalizowanie negatywnych następstw wypadku, ma osoba poszkodowana. Dla osób pracujących z dziećmi najważniejsze jest bezpieczeństwo i szybka reakcja na zagrożenia. Dlatego tak ważny jest udział pracowników w cyklicznych szkoleniach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W naszym przedszkolu tego typu szkolenie odbyło się w środę . Uczestnicy  poznali i utrwalili zasady udzielania pierwszej pomocy .

Poprawiony: piątek, 22 marca 2019 09:00