strona główna wydarzenia Dzień Kobiet w nowym przedszkolu
Dzień Kobiet w nowym przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 12 marca 2019 20:19

Dzień Kobiet ,Dzień Kobiet niech każdy się dowie ,że dzisiaj święto dziewczynek ...te słowa zna każdy z nas zwłaszcza starsze pokolenia . Piosenka ta rozbrzmiewała 8 marca we wszystkich przedszkolach i szkołach XX wieku. Po latach nadal obchodzimy to jakże ważne święto , bo Kobieta to skarb . Bez niej życie nie miałoby sensu . Każdej Kobiecie należy się szacunek i tego właśnie uczymy nasze młode pokolenia. Szacunku , miłości do drugiej osoby. My 8 Marca obchodziliśmy w nowej dużej kolorowej sali . Tradycją jest że w Święto Kobiet bierzemy udział w zabawach integracyjnych a na koniec spotkania odbywa się wielki pokaz mody na czerwonym dywanie . Wszystkie modelki i modele prezentowali się znakomicie . Z gracją i elegancją prezentowali swoje odświętne stroje.

Kochane Panie małe i duże  wszystkiego najlepszego Wam życzymy , szczęścia , miłości , radości i niech spełniają się wasze marzenia .

Poprawiony: wtorek, 12 marca 2019 20:43