strona główna wydarzenia HALLOWEEN W PRZEDSZKOLU
HALLOWEEN W PRZEDSZKOLU Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 31 października 2012 13:47

 

Upiory , duszki , wiedźmy , kościotrupy, wilkołaki, nocne ptaki  i Drakule takie oto zjawy pojawiły się z rana w naszym przedszkolu.

31 października przedszkole było najbardziej niezwykłym miejscem w całej okolicy.

Dzieciaki w fantastycznych przebraniach miały okazję pobawić się z czarownicą, sprawdzić, jak łapie się potwory, spróbować  jak smakuje kolorowa żelkowa dżdżownica, zatańczyć na miotle, ubrać mumię , pokonać drogę przez bagno , wziąć udział w paradzie straszydeł , skosztować słodki poczęstunek na czas . Na koniec zabawy każdy z młodych adeptów sztuk magicznych miał okazję... spróbować stworzyć balonowe straszydła. Atrakcji było tak wiele, że maluchy nie nudziły się ani minuty. Młodym uczestnikom Halloween podobało się tak bardzo, że nie chcieli rozstać się ze swoimi strojami pragnąc cały dzień robić psikusy .

 

Poprawiony: poniedziałek, 05 listopada 2012 13:33