strona główna wydarzenia PODZIĘKOWANIA
PODZIĘKOWANIA Drukuj Email
sobota, 02 marca 2019 16:03

PODZIĘKOWANIE

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

/św. Jan Paweł II/

Drodzy Państwo

Wreszcie o 40 latach , marzenia o nowym budynku stały się rzeczywistością. 28 lutego 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku przedszkola . Już w poniedziałek 4 marca 2019r. dzieci rozpoczną edukację przedszkolną w europejskich warunkach na miarę XXI wieku. Rozpiera mnie duma, radość i ogromne szczęście , że po tylu latach  wszystkie grupy będą razem w jednym obiekcie. Cieszę się ,że nauczyciele, pracownicy przedszkola mają możliwość pracowania w nowoczesnych warunkach , a dzieci mogą się bawić w dużych przestronnych , kolorowych salach. Ta chwila dodaje nam wszystkim  skrzydeł , napawa nadzieją i optymizmem. Nie ukrywam ,że ostatni miesiąc był bardzo ciężkim okresem . Przeprowadzka całego starego  przedszkola nie była łatwa. Daliśmy radę dzięki bezinteresownej pomocy  nauczycieli , wszystkich pracowników przedszkola ,Rodziców   i firm , które nas wspierały. To dzięki Wam wszystkim  możemy 4 marca zacząć nowy etap historii Gminnego Przedszkola w Rogowie w nowym obiekcie.

Serdecznie dziękuję nauczycielom , pracownikom administracji i obsługi Gminnego Przedszkola w Rogowie , za ogromny trud i ciężką prace jaką wykonali przy przeprowadzce . Dziękuję za wyrozumiałość , za poświęcenie swojego prywatnego czasu . Było ciężko , ale wspaniały efekt wynagradza Waszą pracę.

Składam Rodzicom, firmom i wszystkim  Przyjaciołom przedszkola serdeczne podziękowania za pomoc w przewożeniu rzeczy ,zabawek, mebli  ,  dokumentacji i innych przedmiotów. To  dzięki Państwa  wsparciu w krótkim czasie udało się dokonać czegoś co wydawało się niemożliwe. To prawda ,że siła tkwi w grupie. Dziękuję z całego serca  za wyrozumiałość i cierpliwość . Bez Was nie udałoby się osiągnąć sukcesu.

Dziękuję w szczególności :

P. Marcie i Marcinowi Rymert

p. Elżbiecie Bobrek Sztajbert