Drukuj Email

Drodzy Rodzice  ( gr V)

Ze względu na długo oczekiwaną przeprowadzkę do nowego budynku przedszkola na ul. Targową  dzieci z grupy V po feriach w dniach od 25.02.2019r. do 01.03.2019r. będą przebywać w budynku przedszkola- Józefów 8. Przepraszamy za utrudnienia .

Informujemy także ,że w dniach 25, 26 .II . 2019 r. wszystkie grupy wezmą udział w próbach generalnych występów artystycznych , które są przygotowywane na uroczyste otwarcie nowego przedszkola. W tych dniach dzieci zostaną przewiezione autokarami do nowego budynku do sali rekreacyjnej .

 

Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci 4 marca 2019r. na EWENT z okazji pierwszego dnia pobytu w nowym budynku. W tym dniu dla dzieci zaplanowane są atrakcje w postaci zabaw z wodzirejami, malowanie twarzy , zabawy ruchowe przy muzyce i wiele innych .

Od 4 marca przedszkole będzie funkcjonowało w nowym budynku przy ul. Targowej .


 
 

gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości