strona główna wydarzenia Interaktywnie - Kreatywnie
Interaktywnie - Kreatywnie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 26 stycznia 2019 19:06

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez komputerów. A Internet nie jest ani dobry ani zły. Od nas dorosłych zależy w jaki sposób będą go wykorzystywać nasze dzieci. Najważniejsze by nauczyły się kreatywnego i krytycznego myślenia. Stąd nasze spotkania z komputerem. Tym razem przy tablicy multimedialnej bawiły się przedszkolaki z całego przedszkola. Rozwiązywały różne zadania dostosowane do ich wieku, możliwości i zainteresowań, ucząc się logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Starsi koledzy pomagali młodszym, ucząc się współpracy w grupie. Natomiast wszyscy jednakowo musieli radzić sobie w zaskakujących sytuacjach w jakich stawiały ich kolejne zadania.