strona główna wydarzenia EVENT w ramach projektu "Budowa Gminnego Przedszkola w Rogowie"
EVENT w ramach projektu "Budowa Gminnego Przedszkola w Rogowie" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 18 grudnia 2018 20:45

EVENT z koncertem zespołu

18 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Rogowie w ramach promocji realizowanego przez Gminę Rogów projektu „ Budowa Gminnego Przedszkola w Rogowie „  odbył się Event połączony z koncertem zespołu MY3. Na imprezę zostały zaproszone  dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Wągrach, Jeżowie, Rogowie i Przyłęku Dużym . Podczas eventu dzieci brały udział w zabawach i grach zespołowych , integracyjnych prowadzonych przez animatorów. Dla dzieci przygotowane były stoiska przy których animatorzy malowali twarze i ozdabiali ręce kolorowymi tatuażami . Można było także otrzymać zwierzątko zrobione z balonów. Na korytarzu szkoły przygotowane były także stanowiska z pokazami naukowymi. Maluchy mogły m.in. poprzez udział w doświadczeniu uzyskać DNA  groszku , obejrzeć efekt wulkanu z wykorzystaniem sody i wody z dodatkiem różnokolorowych  farb plakatowych . Po wspólnych zabawach p. Wójt D. Kołada oraz Prezes Firmy Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. p. Grzegorz Wieczorek i v-ce prezes p. Andrzej Szewczyk dokonali podsumowania konkursu plastycznego „ Przedszkole przyszłości” , który odbył się w ramach projektu „ Budowa Gminnego Przedszkola w Rogowie „   . Prezesi przed rozdaniem dyplomów i nagród , przekazali upominki dla grup przedszkolnych  w postaci gier edukacyjnych . Następnie p. Wójt Daniel Kołada odczytał werdykt jury i rozdał nagrody wszystkim uczestnikom konkursu . Uwiecznieniem naszego spotkania był koncert znanego dzieciom i młodzieży zespołu MY3 w skład którego wchodzą Natka, Julka i Gefi .Dziewczyny z zespołu to trzy zupełnie różne osobowości , które razem tworzą wyjątkowe , kolorowe trio. Zespół po występie rozdawał pamiątkowe autografy. Na zakończenie spotkania organizatorzy zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.

Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 21:11