strona główna wydarzenia Mikołajki w przedszkolu
Mikołajki w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 06 grudnia 2018 20:50

6 GRUDZIEŃ -  MIKOŁAJKI  

 

Dzisiejszy dzień przyniósł dużo niespodzianek . Jak wszyscy wiedzą 6 grudnia obchodzimy Imieniny Mikołaja potocznie zwane Mikołajkami. Św. Mikołaj w tym dniu odwiedza grzeczne dzieci i rozdaje im prezenty. My grzeczni byliśmy więc na prezenty oczekiwaliśmy . I tak też się stało . W przedszkolu odbyły się zabawy integracyjne związane z Mikołajkami. Dzieci bawiły się przy piosenkach o Mikołaju, poznały tradycję obchodzenia Mikołajek , rozwiązywały zagadki o świętach , brały udział w konkursach  m.in. rzut do celu śnieżką , zawijanie bałwanka w papier toaletowy a na zakończenie obejrzały film o św. Mikołaju. Po zabawie każde dziecko otrzymało kolorowy breloczek i słodkiego Mikołajka.

 

Poprawiony: czwartek, 06 grudnia 2018 21:00