Mikołajki w gr II Drukuj Email
czwartek, 06 grudnia 2018 19:35

Dzisiejszy dzień przyniósł dużo niespodzianek . Jak wszyscy wiedzą 6 grudnia obchodzimy Imieniny Mikołaja potocznie zwane Mikołajkami. Św. Mikołaj w tym dniu odwiedza grzeczne dzieci i rozdaje im prezenty. My grzeczni byliśmy więc na prezenty oczekiwaliśmy . I tak też się stało . Odwiedziły nas Panie Mikołajowe , które reprezentowały rodziców z grupy II . Pod choinkę  przyniosły własnoręcznie uszyte skarpety , w których ukryte były prezenty w postaci  samochodów i maskotek . Nasze Mikołajowe Panie ( p. Wybrańczyk i p. Klimczak ) przyniosły także pyszne pierniczki , które wspólnie z nami ozdabiały  specjalnym lukrem i ozdobnymi jadalnymi koraliczkami. Pracy było co niemiara  , ale nikt nie czuł się zmęczony wręcz przeciwnie , każdy miał w sobie tyle energii i zapału ,że jakby na stole było więcej pierników , na pewno  zostałyby ozdobione. Z pierników powstały cudowne , słodkie dzieła sztuki , które zostały zapakowane w specjalne pudełeczka , które zabraliśmy do domu .  Bardzo serdecznie dziękujemy św. Mikołajowi ( czyt. Rodzicom)  za tak wspaniale spędzony czas . Tegoroczne imieniny Mikołaja pozostaną na długo w naszej pamięci .

Poprawiony: czwartek, 06 grudnia 2018 20:02