strona główna wydarzenia Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 28 listopada 2018 16:17

27 listopada w naszym przedszkolu  obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień. Głównym celem popularyzacji tego święta była chęć przypomnienia najważniejszych wartości, jakimi są przyjaźń, miłość i ciepło, z którymi łączy się właśnie Pluszowy Miś. To także okazja , aby przybliżyć maluchom literaturę , której bohaterami są misie.

Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce. Odbyły się także konkursy m.in. zbieranie misiowych przysmaków w zimowych rękawiczkach oraz rozwiązywały misiowy quiz.

Na zakończenie spotkania wszyscy obejrzeli bajkę o słynnym Misiu Uszatku i w swoich salach kolorowały obrazek przedstawiający misia.


Poprawiony: środa, 28 listopada 2018 16:28