strona główna wydarzenia Dziki Zachód - poznajemy Amerykę
Dziki Zachód - poznajemy Amerykę Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 20 listopada 2018 12:02

W listopadzie nasze przedszkolaki zaproszone zostały na interaktywny teatrzyk z serii "Wielkie podróże małych ludzi" . Celem spotkania było poznanie różnych części świata. Nasze dzieci zaczęły podróżniczą przygodę od Dzikiego Zachodu . Podczas przedstawienia przedszkolaki poznały jeden z kontynentów - Amerykę , którą dawno dawno temu odkrył Krzysztof Kolumb . Na mapie świata odkrywały zakątki Ameryki , poznawały najważniejsze jej symbole jak Statuę Wolności , na chwilę przeniosły się do krainy Indian, Kowboi i dzikich koni - czyli do Dzikiego Zachodu. Poznały rekwizyty ludzi żyjących w tamtych czasach m.in. piękne kowbojskie kapelusze, łuki Indian , pióropusze , tomahawki , lasso  itp. Jednym słowem dzieci i aktorki wspólnie tworzyły to barwne i jakże ciekawe przedstawienie. Przedszkolaki już się pytają , jaki będzie następny kierunek zwiedzania . No cóż cicho sza!! niespodzianki są najfajniejsze , dlatego nie możemy zdradzić  dokąd zabierze nas Pozytywka kiedy ponownie odwiedzi nasze przedszkole.

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 12:22