strona główna wydarzenia Czerwony Kapturek - przedstawienie teatralne
Czerwony Kapturek - przedstawienie teatralne Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 20 listopada 2018 11:37

20 listopada przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt: "Czerwony Kapturek"- adaptację baśni Charlesa Perraulta, pełną zaskakujących, humorystycznych odnośników do rzeczywistości.Bajkę przedstawili aktorzy z teatru KANON z Krakowa. Wesoły, pełen humoru spektakl nauczył dzieci posłuszeństwa wobec rodziców i przestrzegł je, by nigdy nie ufać nieznajomym. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu, starając się wpłynąć na jego przebieg. Z radością śledziły nieporadność wilka w trakcie przeobrażania się w babcię. Aktywnie kibicowały rezolutnemu Kapturkowi , w lot odgadując główne przesłanie baśni, jakim jest przestroga przed zbyt pochopnym nawiązywaniem znajomości.

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 11:45