strona główna wydarzenia Kocham Cię Polsko - przedszkolny konkurs pieśni i wierszy patriotycznych
Kocham Cię Polsko - przedszkolny konkurs pieśni i wierszy patriotycznych Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 15 listopada 2018 13:10

KOCHAM CIĘ POLSKO   

 

 

Miejskie Przedszkole Nr 233 w Łodzi zaprosiło nas 15. XI. 2018 r. do udziału w przedszkolnym przeglądzie pieśni, piosenek i wierszy patriotycznych pt: KOCHAM CIĘ POLSKO .

Celem przeglądu było przede wszystkim kształtowanie poczucia dumy i wdzięczności za 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę , wdrażanie do odnoszenia się z szacunkiem do symboli narodowych , kształtowanie poczucia tożsamości narodowej oraz integracja środowisk przedszkolnych . Nasze przedszkole godnie reprezentowały dzieci z gr IV Sonia Maj i Julia Chorążak . Dziewczynki w strojach ludowych ( łowickim i góralskim) recytowały z dumą 'Katechizm polskiego dziecka " W. Bełzy . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki za udział w przeglądzie.

Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2018 13:38