strona główna wydarzenia Poznajemy zawody - strażak
Poznajemy zawody - strażak Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 08 listopada 2018 18:05

8 listopada przedszkolaki odwiedził strażak p. Krzysztof Bogdański pracownik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzezinach. Pan Krzysztof przybliżył dzieciom specyfikę swojej bardzo odpowiedzialnej pracy .Oprócz pogadanki o bezpieczeństwie , zapoznał wszystkich uczestników i pokazał jak działa czujnik dymu i czadu , bardzo ważne urządzenie , które może uratować nam życie. Dużą atrakcją była możliwość przymierzenia prawdziwego hełmu strażackiego. Na zakończenie spotkania p. Krzysztof przekazał na użytek przedszkola prezent w postaci nowoczesnego czujnika dymu i czadu , który na pewno zostanie zainstalowany w naszym budynku . Na dzieci czekała jeszcze słodka niespodzianka od strażaków - cukierki. Dzieci w podziękowaniu za tak pouczające spotkanie wręczyli p. Krzysztofowi pamiątkowy dyplom.

Poprawiony: piątek, 09 listopada 2018 09:10