strona główna wydarzenia Konkurs plastyczny - Symbole narodowe
Konkurs plastyczny - Symbole narodowe Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 08 listopada 2018 13:13

W przedszkolu zorganizowany został rodzinny konkurs plastyczny pt Symbole narodowe. Konkurs jest jednym z wielu działań edukacyjnych zaplanowanych do końca tego roku , które tematycznie związane są z obchodami  100 lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ. Dzieci systematycznie biorą udział w zajęciach podczas których kształtowana i rozwijana jest postawa patriotyczna. Przedszkolaki podczas zabaw poznają historię swojej Ojczyzny i dużej i małej.  Identyfikują się z symbolami narodowymi , poznają historie swoich rodzin . Poznają piękno krajobrazu, wagę tradycji i dziedzictwa kulturowego . Udział w naszym konkursie pokazał jak dzieci ( we współpracy z rodzicami) widzą symbole narodowe. Nasza wystawa konkursowych prac to jedna z piękniejszych  dekoracji z okazji Święta Odzyskania Niepodległości . Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali 14 listopada 2018r.

Poprawiony: czwartek, 08 listopada 2018 13:34