strona główna opłaty ogłoszenia AKCJA - Podziel się historią!

Podobny obraz

Rodzicu!!!

Podziel się historią na 100-lecie Polski Niepodległej

Drodzy Rodzice, w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, chcemy w wyjątkowy sposób uczcić ten fakt.

Polska ma bardzo bogatą historię. Nasza wspólna wielka historia składa się z milionów historii pojedynczych ludzi i rodzin takich jak My. Bo zwykli ludzie tworzą wielką historię.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji:

„Podziel się historią na 100-lecie Polski Niepodległej”

Podzielcie się własnymi historiami! Napiszcie do Nas!

W formie tradycyjnej, czyli długopisem bądź piórem albo z wykorzystaniem techniki, czyli czcionką Time New Roman 12. Maksymalnie na jednej stronie formatu A4. Opowiedzcie nam swoje historie. Może to być:

• historia jakiejś pamiątki przekazywanej z pokolenia na pokolenie
  • historia jakiegoś członka rodziny, o którym wspomina się przy okazji spotkań rodzinnych
  • Wasza historia – w jaki sposób przekazujecie swojemu dziecku kulturę, tradycję i obyczaje polskie
  • przepis jakiejś potrawy, którą przyrządza się w domu od pokoleń

Do opisu mile widziane fotografie bądź rysunki wykonane przez dzieci.

Wasze historie zostaną przedstawione Przedszkolakom.

Jeśli wyrazicie zgodę historie zostaną opublikowane na łamach „Gazetki Przedszkolaka”.

Historie prosimy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź przekazać wychowawcom grup do 15.11.2018r.

Podziel się historią!!!

gościmy