strona główna wydarzenia W Komendzie Policji w Koluszkach gr. IV i V
W Komendzie Policji w Koluszkach gr. IV i V Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 27 października 2018 16:13

Dwie najstarsze grupy wybrały się na wycieczkę do Koluszek. W ramach zajęć nt. różnych zawodów przedszkolaki poznawały zawód policjanta w jego miejscu pracy - w Komendzie Powiatowej Policji. Dzięki uprzejmości tutejszego Komendanta zwiedziliśmy cały budynek. Naszymi przewodniczkami były dwie przemiłe Policjantki z oddziału prewencji. Poznaliśmy wielu ciekawych pracowników komendy, zasady organizacji pracy tutejszej placówki oraz pomieszczenia i ich przeznaczenie. Byliśmy w Niebieskim Pokoju, poznając zasady działania lustra weneckiego, ćwiczyliśmy mięśnie na siłowni. Nasi koledzy Paweł i Oliwier zostali ubrani w stroje bojowe i trochę przypominali Terminatorów. Zapamiętaliśmy, że broń to nie zabawka i może być bardzo groźna a każdy policjant ćwiczy swoje umiejętności strzelnicze na strzelnicy. Jest to specjalnie wyciszone pomieszczenie skąd nikt nie usłyszał naszego gromkiego okrzyku - ratunku. Po krótkim powtórzeniu zasad bezpieczeństwa pieszego na drodze otrzymaliśmy opaski odblaskowe, za które bardzo dziękujemy. Sami też przygotowaliśmy pamiątkowy dyplom, który nasi przedstawiciele Bartek i Bartek wręczyli naszym przewodniczkom.

PODZIĘKOWANIE

DLA

KOMENDANTA ORAZ CAŁEJ ZAŁOGI

KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI

W KOLUSZKACH

ZA ZAPOZNANIE PRZEDSZKOLAKÓW

Z GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ROGOWIE

Z ZAWODEM POLICJANTA

W JEGO MIEJSCU PRACY

Poprawiony: sobota, 27 października 2018 16:25