strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie nauczycieli
Szkolenie nauczycieli Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
piątek, 19 października 2018 06:59

17 października w naszym przedszkolu odbyło się szkolenie dla nauczycieli . W spotkaniu wzięły udział zaprzyjaźnione placówki oświatowe : Szkoła Podstawowa w Przyłęku Dużym , Przedszkole Nr 3 w Brzezinach , Gminne Przedszkole przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jeżowie oraz nasze przedszkole. Szkolenie poprowadziła p. Mirosława Matczak konsultant z WODN w Łodzi. Tematem spotkania była pomoc psychologiczno pedagogiczna. Uczestnicy omówili rozporządzenie MEN związane z udzielaniem pomocy psychologiczno pedagogicznej przez placówki oświatowe .Prowadząca pokazała w jaki sposób powinna byc udzielana w/w pomoc w  placówce. Spotkanie rozpoczęło cykl zaplanowanych szkoleń na obecny rok szkolny.

Poprawiony: piątek, 19 października 2018 07:11