strona główna wydarzenia Pierwsze koty za płoty ... czyli drugi tydzień pobytu dzieci w przedszkolu za nami
Pierwsze koty za płoty ... czyli drugi tydzień pobytu dzieci w przedszkolu za nami Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 września 2018 12:09

Od rozpoczęcia roku szkolnego minęły już dwa tygodnie. Powoli rozkręcamy się podczas zabaw . Poznaliśmy już wszystkie pomieszczenia , drogi ewakuacyjne . Starsze przedszkolaki przypomniały sobie zasady obowiązujące w przedszkolu , a nasze najmłodsze dzieci powoli je poznają i codziennie utrwalają. Pogoda sprzyja więc codziennie jesteśmy na placu zabaw . Niektóre grupy odbyły już pierwsze wycieczki terenoznawcze . Powoli życie przedszkolne nabiera tempa. Przed nami pierwsza większa wycieczka do naszego pięknego Arboretum .

Możemy więc oficjalnie powiedzieć ,że rok przedszkolny został rozpoczęty .  Przypominam ,że na naszej stronie zamieszczane są aktualności i wydarzenia z życia przedszkola  . Zachęcamy do śledzenia naszych działań.

Życzymy wszystkim  miłych wrażeń podczas pobytu w naszym przedszkolu . Niech każdy dzień będzie ciekawy , wesoły ale przede wszystkim bezpieczny.

Poprawiony: poniedziałek, 17 września 2018 12:19