strona główna wydarzenia Zakończenie roku
Zakończenie roku Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 04 lipca 2018 20:34

22 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie roku szkolnego 2017/2018 . Podczas przemowy Pani dyrektor   pożegnała naszych absolwentów ( dzieci 6 letnie) życząc im wielu sukcesów na nowej drodze jaką jest edukacja szkolna.  Podziękowała także Rodzicom , Nauczycielom i pracownikom przedszkola za ogromne zaangażowanie w działania edukacyjne jakie realizowane były w tym roku . I życzyła wszystkim udanych słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Po oficjalnym pożegnaniu odbyły się występy artystyczne podczas których dzieci z młodszych grup recytowały wierszyki i śpiewały piosenki o pożegnaniu swoich starszych kolegów. Nasze 6 latki także zaprezentowały ( po raz ostatni niestety na terenie przedszkola) swój program artystyczny . Recytowały wiersze, śpiewały piosenki , a na zakończenie zatańczyli po raz pierwszy w życiu Poloneza . Na widowni po niejednym policzku spłynęła łza wzruszenia , ale cóż takie jest życie jedna przygoda się kończy , druga zaczyna . Każdy z nas musi kiedyś się pożegnać , aby dalej realizować swoje życiowe cele. Dla uczczenia tej chwili 6 latki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty w postaci piłek, klocków i zestawu linijek z ołówkami .

Wszystkim gratulujemy i życzymy samych sukcesów w szkole .

Poprawiony: środa, 04 lipca 2018 21:01