strona główna wydarzenia PLEBISCYT DZIENNIKA ŁÓDZKIEGO I EXPRESSU ILUSTROWANEGO NA PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018
PLEBISCYT DZIENNIKA ŁÓDZKIEGO I EXPRESSU ILUSTROWANEGO NA PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 04 lipca 2018 20:17

W maju i czerwcu odbyła się wielka akcja "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego" poświęcona przedszkolom . Za pomocą głosowania każdy miał możliwość wskazać najlepszego nauczyciela , najsympatyczniejszą grupę przedszkolną i przedszkole na medal 2018.  Miło nam jest poinformować ,że w powiecie brzezińskim Gminne Przedszkole w Rogowie zajęło I zaszczytne miejsce otrzymując tytuł " Przedszkole na Medal 2018". Nie dawno odebraliśmy nagrody w postaci zestawu środków czystości i zestawu gier dla dzieci. Przedszkole otrzymało także voucher na kwotę 3000 zł , który możemy przeznaczyć na reklamę naszej placówki w Dzienniku Łódzkim i Expressie Ilustrowanym. W poprzednich tygodniach na łamach gazet ukazały się artykuły o nauczycielce p. Ewie Kiwatkowskiej , która zajęła 3 miejsce w powiecie brzezińskim na najlepszego nauczyciela , a także opisana został grupa III ( wych. M.Gradowska) która zajęła III miejsce na najsympatyczniejsza grupę przedszkolną. 6 lipca w Expressie Ilustrowanym lub Dzienniku Łódzkim będzie można przeczytać artykuł o naszym przedszkolu.

Biorąc udział w plebiscycie ogłoszonym przez Dziennik Łódzki i Express Ilustrowany nie marzyliśmy nawet o takim zwycięstwie , a jednak zdobyliśmy zaszczytne I miejsce , które pokazało nam  pracownikom przedszkola ,że warto poświęcać swój czas , swoją energie i rozwijać swoją kreatywność , bo jest to jednak dostrzegane i doceniane w naszym środowisku . Dziękujemy wszystkim za każdy głos i za kredyt zaufania , bo to zwycięstwo ponownie nas mobilizuje i pokazuje ,że nie wolno podniesionej wcześniej poprzeczki opuszczać tylko ją stale podnosić .

Poprawiony: czwartek, 05 lipca 2018 20:46