strona główna wycieczki Wycieczka grIV - Plenerowy Ogród Sztuk
Wycieczka grIV - Plenerowy Ogród Sztuk Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 22 maja 2018 20:05

W ramach Festiwalu Sztuki Małego Dziecka odbył się już po raz 18 Plenerowy Ogród Sztuk . To forma jarmarku , na którym prawie 300 dzieci jednocześnie uczestniczy w różnorodnych warsztatach , aktywnie tworząc dzieła , odkrywając przy okazji rózny wymiar kilku dziedzin twórczości . Tym razem w Ogrodzie Sztuki uczestniczyła IV grupa . Dzieciaki miały okazję wziąć udział w takich zabawach jak : sensoryczna pajęczyna, papierowe zabawy, Pimpek-pompek , Łąka - kolorowe ślady, szmacianki , zabawy w dźwiękach muzyki, zabawy z afrykańskimi rytmami, papierowe układanki, zabawy z chustą animacyjną , między grami i drzewami . Wielką radość sprawiła dzieciom zabawa na dmuchanej zjeżdżalni.Przedszkolaki wróciły do domu z wytworami własnego pomysłu , które na długi czas będą im przypominać o wspaniałej zabawie w promieniach ciepłego słońca.

Poprawiony: wtorek, 22 maja 2018 21:12