strona główna wydarzenia Przyjaźń - prawdziwa wartość
Przyjaźń - prawdziwa wartość Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
niedziela, 13 maja 2018 18:10

W ramach projektu edukacyjnego "Z rodziną raźniej" autorstwa naszych nauczycieli przedszkolaki uczestniczą w   różnorodnych zajęciach promujących więzi rodzinne i uniwersalne wartości ważne w życiu każdego człowieka.

Przyjaźń była tematem przewodnim ostatnich zajęć. Przedszkolaki obejrzały bajkę edukacyjną o przyjaźni i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na jej temat. Z radością wykonywały zadania muzyczno - ruchowe wspólnie ze swoim najlepszym kolegą. Z lekką dozą nieśmiałości okazywały swoją sympatię innym kolegom. Ważnym spostrzeżeniem przedszkolaków tego dnia było stwierdzenie, że "do zabawy wystarczy nam przyjaciel" natomiast "przyjaciela nie zastąpi ani gra komputerowa ani najładniejsza zabawka". A przedszkole to przecież doskonałe miejsce na znalezienie przyjaciela.

Drodzy Rodzice a czy Wy pamiętacie swoje przyjaźnie z przedszkola?

Poprawiony: niedziela, 13 maja 2018 18:11