strona główna wydarzenia XVI Przegląd Piosenki Przedszkolnej -Wiosna Radosna 2018- Na ludową nutkę
XVI Przegląd Piosenki Przedszkolnej -Wiosna Radosna 2018- Na ludową nutkę Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 25 kwietnia 2018 16:56

NA LUDOWĄ NUTKĘ  

 

25 kwietnia 2018 r. w sali kinowej MOK w Koluszkach  dzieci z grupy V wzięły udział w XVI edycji Przeglądu Piosenki Przedszkolnej Wiosna Radosna 2018 – „Na ludową nutę…”, którego organizatorem było Przedszkole Nr 2 z Koluszek . Nasze przedszkolaki zaprezentowały piosenkę pt W moim ogródeczku zespołu Rokiczanka  oraz taniec Cygan  . Udział w przeglądzie pozwolił naszym reprezentantom poznać różnego rodzaju tradycje i tańce regionalne Polski.  Gratulujemy wspaniałego występu. Wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce i otrzymali prezenty w postaci neonowych breloczków , słodyczy i napojów. Każde przedszkole otrzymało Głośnik Bluetooth i pamiątkowy dyplom .

Poprawiony: środa, 25 kwietnia 2018 17:11