strona główna wycieczki Wycieczka do Muzeum Figur Woskowych
Wycieczka do Muzeum Figur Woskowych Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 18:03

 

20 kwietnia  2018 r. nasze przedszkolaki podziwiały  najbardziej ulubione postacie ze świata bajek i filmu w Muzeum Figur Woskowych w Łodzi. Dzieci miały okazję stanąć oko w oko ze Shrekiem i Fioną , ze Smerfami i Gargamelem , Królem Julianem, Minionkami , Pinokiem oraz  bohaterami Gwiezdnych Wojen . Na wyciągnięcie dłoni miały także świat dinozaurów . Podczas zwiedzania wystawy przedszkolaki wzięły także udział w seansie filmowym 3D , oglądały bajki w okularach trójwymiarowych. . Na zakończenie uczestnicy wycieczki wzięli udział  w warsztatach plastycznych , a wytwory swojej pracy zabrali do domu.

Poprawiony: poniedziałek, 23 kwietnia 2018 18:39