strona główna wydarzenia Święto Wody
Święto Wody Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
niedziela, 22 kwietnia 2018 20:15

W przedszkolu organizujemy szereg sytuacji edukacyjnych mających na celu, m.in. promowanie zdrowego stylu życia. Wdrażamy przedszkolaków do stosowania przekazywanej wiedzy w życiu codziennym. Kształtując nawyk picia czystej wody, wspieramy się programem edukacyjnym "Mamo, tato wolę wodę". Kulminacyjnym punktem tegorocznej współpracy było zorganizowanie mini happeningu, podczas którego przedszkolaki wcieliły się w rolę AMBASADORÓW PROMUJĄCYCH PICIE WODY. Dzieci przygotowały dzbanki wody mineralnej o różnych smakach dodając umyte i lekko zmrożone owoce: cytryny, mandarynki, pomarańcze.

Poniżej zdjęcia przedszkolaków podczas zajęć na podstawie materiałów przekazanych w ramach uczestnictwa w 10 edycji programu "Mamo, tato wolę wodę" oraz przygotowania i sama akcja promująca PICIE WODY. Skusiły się mamy i ciocie, którym uśmiech rozpromieniał buzie, gdy piły wodę na luzie Śmiech

Poprawiony: niedziela, 22 kwietnia 2018 20:15